Interviews (text)

Útržek rozhovoru s Michaelem z března

27. července 2014 v 20:03 | Katka

Popíšeš nám běžný den Michaela Simona?
Den obvykle začíná tak, že okolo 8 ráno vstanu, udělám si kafe, přečtu noviny a kouknu na emaily. Pak si jdu zaběhat okolo jezera, což mi dodá sílu na celý den. Po té vyřídím nějaké papírování, přeposlouchám skladby pro mou DJ show a podobně. Další běžné věci, které musíme dělat všichni.Mezi 12 a 1 mám oběd, pak je čas jet do studia. Obvykle se tu setkáváme kolem druhé a pracujeme až do večera, záleží, jak nám to jde, ale obvykle jsme tam tak do 8 večer. Potom si zajdu s přítelkyní nebo kamarády na večeři nebo pracuji ve svém domácím studiu. O víkendech obvykle máme se Scooter vystoupení nebo jezdím po vlastních DJ show.

Zdroj: http://scootertechno.net/

Rozhovor // BME Festival, Maďarsko, 15-09-2009

29. července 2012 v 19:56 | Katka
Také se vám podařilo porazit Madonnu v hitparádě. Co vás motivuje při tvoření hudby?
H.P.: (Ukazuje na Ricka a Michaela a směje se) To já motivuji jeho i jeho, jinak by nic nedělali. Rick celý den jenom spí a Michael je pořád na Facebooku nebo si hraje se svým iPhonem.

Michael: Jo, a ty zase neustále sleduješ nějaká auta na internetu.

H.P.: No, to jo, takže nás asi motivují auta (směje se). Ale ne, pro mě je to pořád zábava, cestujeme po světě, vystupujeme. A když pořád vystupujeme, tak taky musíme mít s čím. A tak tomu je už přes 20 let, když jsme s Rickem měli první skupinu. Prostě děláme hudbu. A myslím, že ji budeme dělat, dokud... no, dokud "neodejdeme tam nahoru".
Zdroj // http://scootertechno.net/ // Díky!
 
 

Reklama