Site

Blog opět ožije! :)

25. července 2014 v 20:35 | Katka
Ahoj!
Po dlouhé odmlce se opět hlásím, že blog rozjíždím :-). Omlouvám se, že jsem před tím rokem a půl (týjo, to je doba :D) nedala o sobě vědět, že končím. Udělala jsem to proto, že mi to přestalo bavit, nebyl na to takový čas ani chuť.
A proč jsem se tedy vrátila? Protože jsem se nedávno rozhodla, že se podívám na svůj blog a když jsem uviděla, kolik jsem tady udělala práce, tak jsem si řekla, že to tady znovu rojedu :-).
Nebude to ale hned.... Na blogu udělám pár změn - design, rozcestníky...a poté blog zase rozjedu. Je tolik novinek s Michaelem, že se asi přetrhnu :D
Katka

Kontrola SB!

27. února 2013 v 19:18 | Katka
Ahoj, tak jsem zpět! Konečně co? :D
Já vím, byla to dlouhá odmlka.. Já fakt neměla čas - ve škole byly písemky a mě záleželo na vysvědčení, jelikož jsem v 9. třídě. V ZUŠ máme tedko samé vystoupení, takže jsem musela trénovat a na blog jsem prostě neměla čas.. ale to už jsem x-krát psala..

Tahle kontrola je tady proto, aby zjistila, kolik Sb si mě vyškrtlo ze seznamu SB. Ještě dnes večer Vás všechny oběhnu..

Pokud chcete dál zůstat, vyplňte prosím toto:
1. Nick
2. Blog/Web
3. Proč chceš zůstat

Samozžejmě je i náběr nových Sb - více v menu..
.... Katka

Velká omluva!

23. ledna 2013 v 19:42 | Katka
Ahoj,
tak po dlouhé době se zase hlásím. Nebojte, jsem zdravá, jen toho mám poslední dobou moc. Jsem v 9. třídě, takže mi záleží na známkách, které budu mít na pololetním vysvědčení. Tento týden mi čekají ještě asi 2-3 písemky a od pondělí budu mít konečně pokoj :D V hudebce mi tedko dávají taky docela zabrat - mám samé komořiny, takže si to také "užívám". Sice na počítači jsem pomálu každý den, ale nemám prostě na blog náladu. Spíš koukam na seriály typu Teorie Velkého Třesku, ale to je jen na odreagování, protože bych se z toho všeho musela pomátnout. SB a návštěvníkům tohoto blogu se velice omlouvám, ale ještě chvíli tu aktivní nebudu. Počítám, tak příští týden bych se měla vrátit:) Slibuju!:)
.. Katka

Happy New Year 2013 + Nový dess

31. prosince 2012 v 21:33 | Katka
Tak jak dneska oslavujete Silvestra? S rodinou nebo s přáteli? Já jsem jako každým rokem doma, takže já slavim s rodinou:) Chlebíčky, chuťovky..a večer plný filmů :D No nic, já jsem Vám tímto článkem chtěla do Nového roku 2013 popřát hodně štěstí a úspěchů, jak v pracovním, tak i v osobním životě a aby nadcházející rok byl lepší než tento:)
Jinak, budete si zítra dávat nějaká přecevzetí? Já možná - uvidim.. Ale stejně to nedodržim :D Před časem jsem slyšela, že to co děláte 1. ledna se pak otiskne do všech dnů roku - takže se budu učit a hrát na klavír :D.

Dneska jsem stačila ještě nastavit nový dessign. Původně jsem chtěla světlejší, ale k Michaelovi jiné než tmavé barvy nejdou, takže jsem skončila u černé :-D Fotky jsou použity z videoklipu k singlu "Ti Sento". Možná během ledna se tady objeví shrnutí Michaelova roku, ale to fakt nevim, protože jsem poslední dobou líná a těch akcí je fakt hoodně..:)
... Katka

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 8:00 | Katka
Mráz namaloval na okna bílou krajinu a vánoční čas zase přišel k nám,
svět na sebe vzal po roce bílou peřinu a každý začal věřit pohádkám.
Ať se Vám splní po čem srdce touží a donese to na Váš práh,
přeju Vám také ať zdravíčko slouží a ať žijete jako v pohádkách.
.... Katka

Dessign 0.6

28. listopadu 2012 v 19:29 | Katka
Tak to dlouhé době měním dess:) Blíží se nám Vánoce, tak jsem se snažila vybrat nějaké vánoční barvy. Původně jsem chtěla červenou barvu, ale to mi k Michaelovi nesedělo, takže jsem vybrala zlatou barvu (vypadá to spíš jako žlutá, ale to je jedno :D), což mi k Michaelovi sedí víc. Snažila jsem se použít fotky, které jste ještě neviděli. Tento dessign tady bude pouze přes prosinec, na Nový rok ho změním..

Jinak, určitě víte, že 21.12.2012 je konec světa, že? Já vím, každý s tím otravuje (dokonce už i já :D), ale chtěla jsem se zeptat jestli na to věříte. Já ne, měl být už několikrát a nic.. Takže jsem v klidu :-) A co vy? Věříte, že bude nebo ne?
.... Katka

Dessign 0.5

7. října 2012 v 22:06 | Katka
Po měsíci a pár dnech měním dess. Né že by se mi ten předešlý nelíbil, ale nějak jsem si dosti oblíbila nové Michaelovo fotky a vzhledem k tomu, že se blíží nové album, tak bych ho stejně změnila. Je to opět jednoduchý dess udělaný v podzimních barvách. Doufám, že se Vám líbí..:)
... Katka

Photos Update // Events 2012

9. září 2012 v 20:40 | Katka

Fotky jsou od jednoho fanouška, takže nejsou až tak kvalitní, ale alespoň něco:)
(Doplněno +- 37 fotek)Fotky v HQ kvalitě
(Doplněny 2 fotky)Fotky jsou taktéž od fanouška z publika, ovšem v HQ kvalitě.
(Doplněny 6 fotky)Zdroj fotek: sampler. cz
(Doplněno 4 fotky)

Ask Me!

7. září 2012 v 21:51 | Katka
Něco podobného jsem viděla na spoustu blogách a tak jsem se rozhodla, že to "zavedu" i tady:) Můžete se ptát na cokoliv okolo Michaela, skupiny Scooter kde taktéž působí nebo okolo tohoto blogu nebo dokonce i mě. Budu se těšit na Vaše dotazy:)

Bude to fungovat tak, že budu odpovídat na vaše dotazy do komentářů k tomuto článku a odkaz na něj bude v menu..:)
.. Katka

Dessign 0.4 // New School Year

1. září 2012 v 20:30 | Katka
Jak jsem slibovala po týdnu a páro hodinách měním dess, který už nebude narozeninový a nebude tu zas jen na pár dní, nýbrž alespoň na 2 měsíce. Nevim proč, ale poslední dobou se mi strašně líbí hnědá barva:). Takže doufám, že se dess líbí:) Mě teda příjde jako Vánoční, ale to bude asi kvůli těm fotkám.. Ale měnit se mi ho už nechce :D

Jinak, dneska už je (bohužel) 1. září 2012, a to znamená že už se pomalu, ale jistě blíží první školní den.. Takže bych Vám chtěla popřát hodně štěstí do nového školního roku!:)
.... Katka
 
 

Reklama


Rubriky